Herre Serie 4 alle kampe

Kamp.nr. Dato Tid Hjemmehold Udehold Spillested Resultat
840147 05-04-2019 18:30 Jernløse BK Tølløse BK Jernløse Hallen 2-2
840142 06-04-2019 13:00 Føllenslev-Særslev IF TFC Odsherred Firhøj Stadion 1-4
840139 06-04-2019 14:00 Gislinge BK Jyderup BK Gislinge Stadion HHT
840141 07-04-2019 11:00 Høng GF (2) Mørkøv IF Hønghallen HHT
840156 13-04-2019 13:00 Jyderup BK Hvidebæk IF Jyderup Stadion 1-2
840148 13-04-2019 14:00 Svinninge IF (2) Jernløse BK Svinninge Sportscenter 1-3
840151 13-04-2019 14:00 Mørkøv IF Føllenslev-Særslev IF Mørkøvhallen 2-3
840152 13-04-2019 15:30 TFC Odsherred Gislinge BK Herrestrup Stadion UHT
840150 14-04-2019 13:00 Tølløse BK Hvalsø IF Tølløse Stadion 1-1
840160 17-04-2019 18:30 Føllenslev-Særslev IF Raklev GI Firhøj Stadion 0-6
840173 19-04-2019 18:30 Jernløse BK Jyderup BK Jernløse Hallen 3-2
840158 20-04-2019 14:00 Svinninge IF (2) Tølløse BK Svinninge Sportscenter 2-4
840157 20-04-2019 14:00 Gislinge BK Mørkøv IF Gislinge Stadion HHT
840161 20-04-2019 15:30 Hvidebæk IF TFC Odsherred Hvidebæk Stadion 1-4
840159 20-04-2019 15:30 Høng GF (2) Hvalsø IF Hønghallen 2-3
840175 27-04-2019 11:30 Raklev GI Gislinge BK Røsnæshallen UHT
840211 27-04-2019 13:00 Jyderup BK Svinninge IF (2) Jyderup Stadion 3-1
840178 27-04-2019 14:00 Mørkøv IF Hvidebæk IF Mørkøvhallen 1-2
840179 27-04-2019 15:30 TFC Odsherred (1) Jernløse BK Herrestrup Stadion 2-1
840177 28-04-2019 10:00 Hvalsø IF Føllenslev-Særslev IF Hvalsø ny Idrætsplads 4-1
840176 28-04-2019 13:00 Tølløse BK Høng GF (2) Tølløse Stadion 2-0
840213 30-04-2019 18:00 Svinninge IF (2) TFC Odsherred (1) Svinninge Sportscenter 1-5
840217 03-05-2019 18:30 Jernløse BK Mørkøv IF Jernløse Hallen 0-1
840214 04-05-2019 13:00 Føllenslev-Særslev IF Høng GF (2) Firhøj Stadion 5-1
840215 04-05-2019 13:00 Jyderup BK Tølløse BK Jyderup Stadion 1-2
840212 04-05-2019 14:00 Gislinge BK Hvalsø IF Gislinge Stadion HHT
840216 04-05-2019 15:30 Hvidebæk IF Raklev GI Hvidebæk Stadion 0-2
840257 11-05-2019 14:00 Mørkøv IF Svinninge IF (2) Mørkøvhallen 2-2
840218 11-05-2019 15:30 Raklev GI Jernløse BK Røsnæshallen 6-1
840259 11-05-2019 15:30 TFC Odsherred (1) Jyderup BK Herrestrup Stadion 1-1
840220 12-05-2019 10:00 Hvalsø IF Hvidebæk IF Hvalsø ny Idrætsplads 1-1
840258 12-05-2019 11:00 Høng GF (2) Gislinge BK Hønghallen
840219 12-05-2019 13:00 Tølløse BK Føllenslev-Særslev IF Tølløse Stadion 3-0
840286 14-05-2019 18:30 Jernløse BK Hvalsø IF Jernløse Hallen 6-0
840284 18-05-2019 13:00 Jyderup BK Mørkøv IF Jyderup Stadion 2-2
840261 18-05-2019 14:00 Svinninge IF (2) Raklev GI Svinninge Sportscenter 3-11
840260 18-05-2019 14:00 Gislinge BK Føllenslev-Særslev IF Gislinge Stadion HHT
840262 18-05-2019 15:30 TFC Odsherred (1) Tølløse BK Herrestrup Stadion 4-0
840285 18-05-2019 15:30 Hvidebæk IF Høng GF (2) Hvidebæk Stadion UHT
840143 23-05-2019 18:30 Hvidebæk IF Svinninge IF (2) Hvidebæk Stadion 3-1
840287 25-05-2019 11:30 Raklev GI Jyderup BK Røsnæshallen 6-0
840292 25-05-2019 13:00 Føllenslev-Særslev IF Hvidebæk IF Firhøj Stadion 2-7
840291 25-05-2019 13:30 Høng GF (2) Jernløse BK Hønghallen HHT
840290 25-05-2019 14:00 Mørkøv IF TFC Odsherred (1) Mørkøvhallen 3-3
840288 25-05-2019 15:30 Tølløse BK Gislinge BK Tølløse Stadion UHT
840289 26-05-2019 10:00 Hvalsø IF Svinninge IF (2) Hvalsø ny Idrætsplads 3-1
840298 31-05-2019 18:30 Jernløse BK Føllenslev-Særslev IF Jernløse Hallen 3-4
840294 31-05-2019 19:00 Mørkøv IF Tølløse BK Mørkøvhallen 1-0
840296 01-06-2019 13:00 Jyderup BK Hvalsø IF Jyderup Stadion 4-1
840293 01-06-2019 14:00 Svinninge IF (2) Høng GF (2) Svinninge Sportscenter UHT
840295 01-06-2019 15:30 TFC Odsherred (1) Raklev GI Herrestrup Stadion 1-5
840297 01-06-2019 15:30 Hvidebæk IF Gislinge BK Hvidebæk Stadion UHT
840303 08-06-2019 13:00 Føllenslev-Særslev IF Svinninge IF (2) Firhøj Stadion 2-4
840302 08-06-2019 13:30 Høng GF (2) Jyderup BK Hønghallen HHT
840299 08-06-2019 14:00 Gislinge BK Jernløse BK Gislinge Stadion HHT
840304 08-06-2019 15:30 Hvidebæk IF Tølløse BK Hvidebæk Stadion 3-0
840301 10-06-2019 10:00 Hvalsø IF TFC Odsherred (1) Hvalsø ny Idrætsplads 2-6
840300 10-06-2019 17:00 Raklev GI Mørkøv IF Røsnæshallen 3-0
840306 14-06-2019 18:00 Tølløse BK Raklev GI Tølløse Stadion 4-4
840310 14-06-2019 19:00 Jernløse BK Hvidebæk IF Jernløse Hallen 1-2
840307 14-06-2019 19:00 Mørkøv IF Hvalsø IF Mørkøvhallen 1-4
840308 14-06-2019 19:00 TFC Odsherred (1) Høng GF (2) Herrestrup Stadion UHT
840309 14-06-2019 19:00 Jyderup BK Føllenslev-Særslev IF Jyderup Stadion 6-4
840305 14-06-2019 19:00 Svinninge IF (2) Gislinge BK Svinninge Sportscenter UHT

Herre serie 4 Stilling

 

K V U T Score P
1 Raklev GI 22 20 2 0 101 - 18 62
2 TFC Odsherred (1) 22 17 3 2 76 - 25 54
3 Hvidebæk IF 22 15 3 4 52 - 25 48
4 Hvalsø IF 22 11 4 7 64 - 54 37
5 Mørkøv IF 22 10 3 9 46 - 44 33
6 Føllenslev-Særslev IF 22 9 3 10 56 - 64 30
7 Tølløse BK 22 9 3 10 38 - 54 30
8 Jernløse BK 22 9 1 12 47 - 43 28
9 Jyderup BK 22 7 3 12 47 - 56 24
10 Svinninge IF (2) 22 6 3 13 34 - 64 21
11 Høng GF (2) 20 2 0 18 17 - 74 6
12 Gislinge BK 20 1 0 19 10 - 67 3

Herre Serie 4

 

K V U T Score P
1 Raklev GI 22 20 2 0 101 - 18 62
2 TFC Odsherred (1) 22 17 3 2 76 - 25 54
3 Hvidebæk IF 22 15 3 4 52 - 25 48
4 Hvalsø IF 22 11 4 7 64 - 54 37
5 Mørkøv IF 22 10 3 9 46 - 44 33
6 Føllenslev-Særslev IF 22 9 3 10 56 - 64 30
7 Tølløse BK 22 9 3 10 38 - 54 30
8 Jernløse BK 22 9 1 12 47 - 43 28
9 Jyderup BK 22 7 3 12 47 - 56 24
10 Svinninge IF (2) 22 6 3 13 34 - 64 21
11 Høng GF (2) 20 2 0 18 17 - 74 6
12 Gislinge BK 20 1 0 19 10 - 67 3

Herre Serie 4 kun Raklev kampe

Kamp.nr. Dato Tid Hjemmehold Udehold Spillested Resultat
830436 18-08-2018 13:30 Raklev GI Hvalsø IF Røsnæshallen 1-1
830501 26-08-2018 11:00 Høng GF (2) Raklev GI Hønghallen 0-8
830530 01-09-2018 13:30 Raklev GI Føllenslev-Særslev IF Røsnæshallen 5-1
798210 06-09-2018 18:00 Gislinge BK Raklev GI Gislinge Stadion 0-3
798216 15-09-2018 13:30 Raklev GI Hvidebæk IF Røsnæshallen 5-1
830538 22-09-2018 15:30 Jernløse BK Raklev GI Jernløse Hallen HHT
830539 29-09-2018 13:30 Raklev GI Svinninge IF (2) Røsnæshallen 3-1
830610 05-10-2018 17:00 Jyderup BK Raklev GI Jyderup Stadion 2-5
830615 13-10-2018 13:30 Raklev GI TFC Odsherred (1) Røsnæshallen 1-0
830629 20-10-2018 14:00 Mørkøv IF Raklev GI Mørkøvhallen 0-6
840134 27-10-2018 11:30 Raklev GI Tølløse BK Røsnæshallen Kunstgræs 5-0
840140 07-04-2019 10:00 Hvalsø IF Raklev GI Hvalsø ny Idrætsplads, Kunstgræs 3-7
840149 13-04-2019 13:30 Raklev GI Høng GF (2) Røsnæshallen UHT
840160 17-04-2019 18:30 Føllenslev-Særslev IF Raklev GI Firhøj Stadion 0-6
840175 27-04-2019 11:30 Raklev GI Gislinge BK Røsnæshallen UHT
840216 04-05-2019 15:30 Hvidebæk IF Raklev GI Hvidebæk Stadion 0-2
840218 11-05-2019 15:30 Raklev GI Jernløse BK Røsnæshallen 6-1
840261 18-05-2019 14:00 Svinninge IF (2) Raklev GI Svinninge Sportscenter 3-11
840287 25-05-2019 11:30 Raklev GI Jyderup BK Røsnæshallen 6-0
840295 01-06-2019 15:30 TFC Odsherred (1) Raklev GI Herrestrup Stadion 1-5
840300 10-06-2019 17:00 Raklev GI Mørkøv IF Røsnæshallen 3-0
840306 14-06-2019 18:00 Tølløse BK Raklev GI Tølløse Stadion 4-4

Kontaktoplysninger:

Elledevej 29, 4400 Kalundborg
Telefon: 59 50 85 00  -   CVR. 25997115

Mail: kontor@raklev.dk

Skriv til kontoret hvis du har skiftet mail eller mobilnummer.
Så retter vi det til i systemet så du kan betale kontingent.